Neste atjaunojamā dīzeļdegviela

Neste atjaunojamā dīzeļdegviela ir unikāls produkts, kas ir ievērojami augstākas kvalitātes kā biodīzeļdegviela (taukskābju metilesteris). 

Tīrs produkts

100% atjaunojama dīzeļdegviela, kuras ķīmiskais sastāvs ir tāds pats kā fosilajai dīzeļdegvielai. Nesatur ne sēru, ne skābekli, nedz arī aromātiskos ķīmiskos savienojumus.
Neveidojas nosēdumi un piedegumi.

Neste atjaunojamai dīzeļdegvielai ir ievērojami labākas sadegšanas īpašības, kā rezultātā netiek palielinātas transporta līdzekļu uzturēšanas un apkopes izmaksas. Kā arī, ilgstoši uzglabājot, neveidojas nosēdumi.
Nodrošina lielāku jaudu.

Augstais cetānskaitlis (75 līdz 95) nodrošina efektīvāku sadegšanu un lielāku jaudu, salīdzinot ar tradicionālo biodīzeļdegvielu.
Izcili salizturības parametri.

Neste atjaunojamā dīzeļdegviela piemērota arī ļoti aukstiem laika apstākļiem.
Ievērojami mazāk izmeši

Samazina siltumnīcefekta gāzu emisijas līdz pat 90% produkta dzīvescikla laikā.
Nav ierobežojumi lietošanā.

Pilnībā piemērtota visiem transporta līdzekļiem ar dīzeļa dzinēju bez papildu pielāgošanas. Var tikt piejaukta fosilajai dīzeļdegvielai jebkurā daudzumā, pat 100%.

Neste atjaunojamā dīzeļdegviela tiek ražota hidrogenēšanas procesā, no izejmateriāla atdalot piemaisījumus, un pēc tam notiek hidrogenēšana augstā temperatūrā. Rezultātā iegūst nemainīgas kvalitātes degvielu bez krāsas un smaržas, kuras ķīmiskais sastāvs ir identisks fosilajai dīzeļdegvielai. Šī iemesla dēļ Neste atjaunojamo dīzeļdegvielu var piejaukt fosilajā dīzeļdegvielā jebkurā piejaukuma proporcijā līdz pat 100%, ko nevar darīt ar tradicionālo biodīzeļdegvielu, neveicot transportlīdzekļa speciālu pielāgošanu.