Kas ir Neste degvielas karte

Neste degvielas karte ir ērts norēķinu veids Jūsu un Jūsu uzņēmuma ikdienas vajadzībām. Neste kartes izgatavošana, apkalpošana un rēķina/atskaites nosūtīšana uz e-pastu ir bez maksas.
Piedāvājam degvielas kartes gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.
Ar Neste karti var norēķināties Neste degvielas uzpildes stacijās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā un Krievijā Sanktpēterburgas apgabalā.

Neste karte privātpersonām tiek izsniegta no 18 gadu vecuma.

Neste kredītkarte – lieto un maksā nākamajā mēnesī.
Kredītlimits tiek piešķirts 1,5 mēnesim. Norēķinoties par degvielu ar Neste karti / kartēm, nākamā mēneša sākumā Neste Latvija nosūta klientam rēķinu par iepriekšējā mēnesī veiktajām uzpildēm. Rēķins jāapmaksā līdz nākošā mēneša 15.datumam. Maksājuma mērķī noteikti jānorāda klienta/līguma numurs.
Kredītlimits tiek piešķirts, izvērtējot klienta pieteikumā norādīto informāciju, kredītvēsturi un papildu finanšu informāciju ( ja tāda klientam tiek pieprasīta).

Neste debetkarte – papildini un lieto.
Neste debetkarti var papildināt, maksājuma mērķī norādot klienta/līguma numuru. Atkskaite par tekošajā mēnesī veiktajam uzpildēm tiek nosūtīta klientam nākamā mēneša sākumā.

Kartes derīguma termiņš ir norādīts uz kartes (mm/gg), un tā ir derīga līdz norādītā mēneša pēdējai dienai. Ja karte ir kaut vienu reizi izmantota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek izgatavota automātiski un izsūtīta uz Klienta pēdējo norādīto faktisko adresi. Ja karte nav lietota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek atjaunota pēc Klienta pieprasījuma.