Kas ir Neste degvielas karte

Neste degvielas karte ir ērts norēķinu veids Jūsu un Jūsu uzņēmuma ikdienas vajadzībām. Neste kartes izgatavošana, apkalpošana un rēķina/atskaites nosūtīšana uz e-pastu ir bez maksas.
Piedāvājam degvielas kartes gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.
Ar Neste karti var norēķināties Neste degvielas uzpildes stacijās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā un Krievijā Sanktpēterburgas apgabalā.

Neste kredītkarte – lieto un maksā nākamajā mēnesī.
Kredītlimits tiek piešķirts 1,5 mēnesim. Norēķinoties par degvielu ar Neste karti / kartēm, nākamā mēneša sākumā Neste Latvija nosūta klientam rēķinu par iepriekšējā mēnesī veiktajām uzpildēm. Rēķins jāapmaksā līdz nākošā mēneša 15.datumam. Maksājuma mērķī noteikti jānorāda klienta/līguma numurs.
Kredītlimits tiek piešķirts, izvērtējot klienta pieteikumā norādīto informāciju, kredītvēsturi un papildu finanšu informāciju ( ja tāda klientam tiek pieprasīta).

Neste debetkarte – papildini un lieto.
Neste debetkarti var papildināt, maksājuma mērķī norādot klienta/līguma numuru. Atkskaite par tekošajā mēnesī veiktajam uzpildēm tiek nosūtīta klientam nākamā mēneša sākumā.

Kartes derīguma termiņš ir norādīts uz kartes (mm/gg), un tā ir derīga līdz norādītā mēneša pēdējai dienai. Ja karte ir kaut vienu reizi izmantota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek izgatavota automātiski un izsūtīta uz Klienta pēdējo norādīto faktisko adresi. Ja karte nav lietota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek atjaunota pēc Klienta pieprasījuma.