Jūs atrodaties šeit

Chef`s Box- restorāns tiem, kas ceļā

Jā, mēs turpinām veidot sadarbības, sniedzot klientiem aizvien plašākas, ērtākas un ātrākas izvēles iespējas dažādos pakalpojumos. 
 
Līdzņemšanas restorāns "Chef`s Box" radīts klātesot Latvijā plaši pazīstamiem šefpavāriem: Laurim Aleksejevam (36.līnija), Mārim Jansonam (Kest), Mārtiņam Sirmajam (Ramen Rīga), Andrim Rūmītim (Hercogs Garden) un Kristīnei Vīksnai (Tower Cafe). Šis ir unikāls restorāns, kurā apvienojušies vairāki Latvijas pavāri, lai izveidotu vietu, kur autobraucēji un apkārtnes iedzīvotāji ērti- pa ceļa uz darba vietu vai mājām- var iegādāties kvalitātīvas, teju restorāna līmeņa maltītes līdzi ņemšanai vai baudīšanai uz vietas. "Chef`s Box" ēdienkartē pieejami šo šefpavāru radīti un viņu restorānos plaši iecienīti ēdieni. 
 

Iepirkšanās Chef’s box restorānā ir ātra un ērta. Ēdienu izvēlēties un pasūtīt iespējams: 

uz vietas Neste degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1, pasūtot pie lodziņa un neizkāpjot no automašīnas; 
iepriekš pasūtot internetā www.chefsbox.lv .
 
 

 

Ar Neste degvielas karti izdevīgāk!

 Pirms norēķinies par pirkumu, uzrādi pārdevējam Neste karti un saņem atlaidi pirkumam -5 %.

 
 
 
 
 
 
 
Piedāvājumā ir 38 dažādas pozīcijas – brokastis, zupas, sviestmaizes, vrapi, karstmaizes, salāti, pamatēdieni, deserti, aukstie un karstie bezalkoholiskie dzērieni cenu kategorijā no 2,50 līdz 6 eiro. Piedāvājumā atrodami tādi ēdieni kā Laura Aleksejeva 36.līnija Cūkgaļas ribiņas ar kartupeļiem un BBQ mērci, Mārtiņa Sirmā Ramen Riga Tokijas pīles ramen zupa, Māra Jansona KEST Grubotto ar tītaru, Andra Rūmīšā Hercogs Garden cūkgaļas gulašzupa ar kazas sieru un Kristīnes Vīksnas Tower Cafe Cēzara salati ar ceptu vistas fileju. Ēdienkartē īpaši padomāts arī par veģetāriešiem, piedāvājot veģetāro ramen zupu, veģetāro vrapu vai salātus, dārzeņu lēcu plovu vai grūbu risotto, kā arī čia sēklu desertu. Katrs ēdiens tiek individuāli sagatavots aptuveni 5-10 minūšu laikā un iepakots termo izturīgos un ilgtspējīgos iepakojumos, kas ražoti no augu valsts produktiem un ir draudzīgi videi.