Chef`s Box

 ZĪMOLA STĀSTS 

"Chef`s Box" sadarbībā ar uzņēmumu “Tower Café”, ir kopsadarbība ar lieliem mērķiem! Koncepts radīts, lai dinamiskajā ikdienā klientiem nodrošinātu veselības un labsajūtas pamatu – kvalitatīvu maltīti.  Uzņēmumā rīts smaržo pēc tikko ceptas maizītes, kuru piedāvā iegādāties arī klientiem. Papildus tam tiek gatavotas gardas, veselīgas pusdienas.

Uzņēmums ir priecīgs par ikvienu iepriecinātu klientu, kas novērtē tā darbu un radītā produkta kvalitāti. Godīgums ir šī uzņēmuma pamatvērtība, tāpēc savā produkcijā uzņēmums izvēlas tikai labākās kvalitātes izejvielas. Kas ir šo gardo ēdienu autors? Tā ir Kristīne Vīksna- šefpavārs, ražošanas vadītāja un visu gardo recepšu autore vienā personā!

 

 PRODUKTI, KAS PIEEJAMI EASY DELI VEIKALĀ 

SVIESTMAIZES:

- ar cūkgaļas cepeti

- ar vistas fileju

- ar lasi

SALĀTI:

- veģetārie

- cēzara ar ceptu vistas fileju

VRAPI:

- veģetārais

- cēzara ar vistas fileju

- ar lasi, olu un avokado

SALDAIS:

- grieķu jogurts ar ievārījumu un granolu

 

ILGTSPĒJA 

Uzņēmums izvēlējies maltītes klientiem pasniegt "Vegwere" produkta iepakojumos. Iepakojumi ir dabai draudzīgi un izgatavoti uz augu bāzes, no atjaunojamiem, pārstrādātiem vai reģenerētiem materiāliem ar mazāku oglekļa saturu, ko var kompostēt kopā ar pārtikas atkritumiem. Iepakojuma ražošanā tiek izmantoti tādi materiāli kā PLA (augu valsts alternatīva plastmasai), iepakojums no cukurniedres, kraft kartons un papīrs. Nonākot kompostējamos atkritumos, rūpnieciskās kompostēšanās iekārtās, tie noārdās ātrāk, kā 12 nedēļu laikā.