BALTS

 ZĪMOLA STĀSTS 

BALTS ir tīrs un tiešs koncepts ātrām, bet kvalitatīvām maltītēm. Visi ēdieni tiek gatavoti svaigi katru dienu, kārtoti videi draudzīgā iepakojumā. 

Bistro BALTS maltīte ir paredzēta cilvēkiem, kuriem dienas ritms ir straujš un aktīvs. Tiem, kuri priekšroku dod veselīgam un kvalitatīvam ēdienam.

Vērojot mūsdienu tendences un attīstot bistro konceptu, BALTS komanda rūpējas par tiem, kuri nevar atļauties tērēt laiku, gaidot apkalpošanu restorānos. Par tiem, kuri spēj novērtēt tīru vidi, kvalitatīvu ēdienu un tā ietekmi uz veselīb, kā arī darba spējām. 


PRODUKTI, KAS PIEEJAMI EASY DELI VEIKALĀ 

ZUPAS- satur kraukšķīgus dārzeņus un svaigas sastāvdaļas, kas nav dehidrētas, bet saglabā maksimālu vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Aplej ar ūdeni, apmaisi un gatavs. Tieši tik vienkārši. 

- Vistas - kokosriekstu

- Vistas Tom Yum

- Vistas- dārzeņu zupa ar nūdelēm

- Spinātu- zemesriekstu

 

TĪTEŅI- jeb savādāk zināmi kā vapi

- Kvinojas- saldā kartupeļa tītenis

- Kūpināta laša

- Vistas pikantais tītenis

 

MAIZĪTES

- Vistas krēmsiera

- Kūpināta laša un olas

- Hmusa un spinātu

! Informējam, ka produkta soritments var mainīties. 

ILGTSPĒJA 

Iepakojums ir viena no svarīgākajām bistro BALTS koncepta sastāvdaļām. Tādēļ uzņēmums izvēlējies iepakojumus, kas ir ražoti no videi draudzīgiem materiāliem: 

- salātu trauki tiek ražoti no cukurniedru šķiedras, kas ir vidē sairstošs materiāls un to vāki no pārstrādātas plastmasas; 

- zupu un maizīšu iepakojumi ir ražoti no kartona ar vidi saudzējošu kukurūzas plastmalsas pārklājumu jeb PLA. No šīs pašas bio plastmasas ražoti arī BALTS ēdamrīki un mērču trauku.